Запорізька ЛГБТ спільнота під загрозою: «Слуги» збираються штрафувати за пропаганду нетрадиційних стосунків

Стало відомо, що в Україні збираються щтрафувати за пропаганду «педофілії  гомосексуалізму, трансгендерства». Запоріжжя ж одне з міст  де проводять прайд.

Про це стало відомо із законопроєкту, який подали «Слуги народу».

Законопроект вчора, 22 листопада  зареєстрували у Верховній Раді. Подання зробили депутати від «Слуги народу»  та олігархічної «За майбутне». Причина реєстрації дивного законопроєкту: «зростання тенденцій публічної пропаганди аморальних відхилень від конституційної норми родини, зазначеної в статті 51 Конституції України, що робить неможливим виховувався дітей в конституційного руслі, чим порушуються права дітей та їх батьків».

За пропаганду той, чию вину в пропаганді педофілії, гомосексуалізму або трансгендерності доведуть  буде сплачувати штраф в розмірі 17 тисяч гривень, якщо це фізична особа, і в розмірі 51 тисячі гривень для юридичних осіб. Якщо дія повториться, то штраф складе 85 тисяч гривень.

Таким чином проведення прайдів та позиціонування себе, може опинитися під загрозою.

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizka-lhbt-spilnota-pid-zahrozoiu-sluhy-zbyraiutsia-shtrafuvaty-za-propahandu-netradytsiynykh-stosunkiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top