Запорізька лікарня на 100% заповнена хворими на COVID: усі ліжка зайняті

У Запоріжжі ситуація з кількістю хворих протягом останніх двох тижнів різко загострилася. У медичних закладах поступово заповнюються всі «ковідні» ліжка.

Міська лікарня №2 – одна з медичних установ, обраних для прийому хворих із COVID-19. За словами керівництва лікарні, на сьогоднішній день для них передбачено 170 ліжок. Усі 100% наразі зайняті.

Як повідомили у прес-службі мерії, у закладі також довелося розширити кількість місць у реанімації. Якщо раніше у лікарні було 10 місць, натепер – 17. Медики запевняють, що задіяли для боротьби з коронавірусом усі свої ресурси.

— До нас потрапляють люди з середнім та тяжким перебігом хвороби. Для таких хворих у нас у лікарні передбачено 125 централізованих точок подачі кисню та 76 концентраторів. Кисню поки що вистачає, проте чого не вистачає, так це фахівців. Наші лікарі працюють зараз на повну потужність, – розповів головний лікар Запорізької міської лікарні №2 Едуард Горбатенко.

Серед пацієнтів лікарні – різні за віком люди. Є як вакциновані, так і не вакциновані. Однак перших небагато і хворіють вони не так важко.

Як повідомлялося раніше, у Запоріжжі міська лікарня №6 з 7 жовтня почала активно приймати коронавірусних хворих. Для прийому пацієнтів цієї категорії там перепрофілювали всі відділення. На сьогодні майже всі ковідні ліжка зайняті пацієнтами, реанімація заповнена повністю.

Нагадаємо, про заповненість пацієнтами розповіли раніше у міській лікарні №7. Ще минулого року лікарня була визначена як лікарня для надання медичної допомоги хворим на коронавірус. Через нову хвилю коронавірусу в лікарні збільшили кількість ліжок зі 130 до 250. Проте на сьогодні 90% з них зайняті.

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizka-likarnia-na-100-zapovnena-khvorymy-na-covid-usi-lizhka-zayniati.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top