Запорізька обласна прокуратура завершила розслідування у справі фальшивого ремонту колектору в Мелітополі

Посадовці, що відповідали за ремонт колектору, привласнили понад 1 000 000 гривень державних коштів. Це можна було б вважати аферою віку в рамках Мелітополю, якби дії посадовців не викрили співробітники СБУ.

Ще в березні 2021 року пресслужба СБУ повідомила про затримання посадовців, які здійснили будівництво нового каналізаційного колектору в Мелітополі… на папері! В 2016 році підрядна організація за сприяння посадовця Управління капітального будівництва Запорізької обласної державної адміністрації розробила всю необхідну документацію про будівництво нового колектору. Натомість за виділені кошти було проведено «косметичний» ремонт стрих споруд, які от-от рухнуть. Після цього відзвітували про нове будівництво. Різниця, яку вдалося зекономити, була привласнена Сума вражає — понад 1 мільйон гривень.

Сьогодні, 26 травня, прокуратура повідомила про закінчення розслідування та передачу справи до суду. Посадовця чекає покарання у вигляді строку від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади та штрафом.

Читайте також: В шостому пленарному засіданні Запорізької міської ради оголосили перерву

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizka-oblasna-prokuratura-zavershyla-rozsliduvannia-u-spravi-falshyvoho-remontu-kolektoru-v-melitopoli.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top