Запорізька родина присвятила металургійній праці понад 200 років — фото

На «Запоріжсталі» працює династія з 241-річним досвідом роботи

Сьогодні, 17 липня, запорізькі металурги відзначають своє професійне свято. Щорічно Запоріжжя масштабно святкує День металурга та гірника, та цього року масові заходи не проводять через воєнний стан.

Однак, традицію привітань та нагороджень металургів не відмінили. Нагороди отримали і трудові династії.

Сьогодні на комбінаті “Запоріжсталь” працює понад 100 династій. Їхній досвід роботи складає майже 14 тис. років. Найкращі з них до Дня металурга та гірника отримали відзнаки «Золота династія Метінвесту» та «Сталева династія Метінвесту».

Одна з родин, яка отримала звання “Золотої династії” — сімейство Барінових. Ця родина присвятила праці на “Запоріжсталі” 241 рік.

Династію у 1958 році заснував Георгій Барінов, прийшовши працювати електромонтером в обжимний цех. В 1975-1976 роках Георгія Барінова як найкращого спеціаліста направили на будівництво металургійного заводу в Індію. Потім він продовжив працювати на «Запоріжсталі». Кар’єрними сходами чоловік пройшов до заступника начальника цеху з електрообладнання.

Стопами батька пішли його сини Олексій та Дмитро. Свій трудовий шлях вони також починали в обжимному цеху.

Сьогодні Олексій Барінов продовжує працювати на «Запоріжсталі». Він займає посаду начальника бюро інвентаризацій та руху активів.

— Батько показав мені достойний приклад. Якщо дієш, прагнеш і не зупиняєшся, то досягнеш своєї мети. «Запоріжсталь» вже не одне покоління є для нашої родини місцем, де на нас чекають, де ми розвиваємося, де ми досягаємо результатів, місце сили і родинного тепла, — розповідає Олексій Барінов. — Сьогодні, у скрутні для всієї країни часи, ми як ніколи єдині у своїх прагненнях допомогти одне одному та іншим, підтримувати економіку, захищати свою країну і будувати щось нове, як це робив колись мій батько.

Завжди є місце для кохання

На «Запоріжсталі» обидва сини Георгія Барінова зустріли своїх майбутніх дружин. Світлана — дружина Олексія — працює секретарем-діловодом у цеху водопостачання вже 30 років. А дружина Дмитра — Олена — працює в ЦЕТЛ, електромонтером. Але і на цьому славетна династія цих днів не завершується, на комбінаті також знайшов своє покликання і племінник Георгія Миколайовича: Євген працює слюсарем-ремонтником у ЦГП. І племінник Світлани — Сергій — працює електромонтером у мартенівському цеху.

— За нашими підрахунками, загальний трудовий стаж нашої династії — більше 240 років. І наш син теж вже познайомився з комбінатом, колись прийшов на екскурсію, і відтоді вирішив, що продовжуватиме нашу династію Барінових, — додала Світлана Барінова.

Як минулого року святкували День металурга та гірника в Запоріжжі та які родини отримали звання «Золота династія Метінвесту», дивіться за посиланням.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение Запорізька родина присвятила металургійній праці понад 200 років — фото появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizka-rodina-prisvyatila-metalurgiyniy-pratsi-ponad-200-rokiv-foto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top