Запорізька тероборона отримала від благодійників з Рівного маскувальні сітки

Маскувальні сітки для запорозьких тероборонівців сплели у фонді допомоги військовим

Представники  Запорізької окремої бригади територіальної оборони днями зустрічали вантаж з Рівного. В ньому важливі для зберігання позицій маскувальні сітки.

— Благодійна організація «Фонд РУЄВИТ» передала для Запорізької окремої бригади територіальної оборони маскувальні сітки із побажанням скорішого звільнення землі України від окупаційних військ московської орди та повної Перемоги над нею! — такий пост з’явився на сторінці бригади.

маскульвані сітки

Виявилось, що сітки приїхали з Рівного, де з 2014-го року працює фонд на підтримку українських військових. Його представники реалізують різні проєкти — від збору смаколиків та медикаментів для військових до ремонту військової техніки. Виготовляють тут і маскувальні сітки.

маскувальні сітки

— Вже 3 тижні та 8 років невтомні ручки наших жінок плетуть захисні сітки для бійців, — повідомляють у фонді. Запит на них зараз дуже високий, тому і швидкість виготовлення зросла в рази!

Читайте також: У Запоріжжі виступлять відомі коміки — частина зібраних коштів піде на авто для ЗСУ

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Сообщение Запорізька тероборона отримала від благодійників з Рівного маскувальні сітки появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizka-teroborona-otrimala-vid-blagodiynikiv-z-rivnogo-maskuvalni-sitki

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top