Запорізьке підприємство поділилося своїми досягненнями на екологічному саміті

ПАТ «Запоріжсталь» взяв участь у віртуальному саміті-брифінгу Екотрансформаторів-2021

Сьогодні в онлайн режимі проходить традиційний саміт Еконтрансформаторів. Участь в онлайн-брифінгу «Зелений курс на сталий розвиток: проєкти, які екологізують…» взяли представники різних підприємств, серед яких промислові, транспортні, консалтингові та ін., територіальні громади, обласні та міські ради, громадські організації та інші.

Представники підприємств поділилися своїм досвідом та розповіли про свої досягнення в області зменшення навантаження на навколишнє середовище.

Участь у саміті традиційно взяв і металургійний комбінат «Запоріжсталь» Групи Метінвест.

Питання екології для комбінату залишається одним з найпріоритетніших. Саме тому комбінат «Запоріжсталь», розуміючи свою соціальну відповідальність, виконує взяті на себе зобов’язання по зменшенню викидів. На підприємстві системно, починаючи з 2012 року, проводять модернізацію виробництва. Комбінат вже направив на екомодернізацію близько 15 млрд гривень. Була проведена екологічна реконструкція доменних печей з установкою сучасних аспіраційних систем ливарних дворів і бункерної естакади, побудована єдина в Україні лінії солянокислотного травлення в ЦХП-1, введений в експлуатацію комплекс повернення промислово-зливових стоків, а також проведена модернізація аглофабрики.

ПАТ «Запоріжсталь» першим з промислових підприємств Запоріжжя розпочав передавати дані онлайн-моніторингу викидів у відкритий доступ. Ознайомитися з ними може кожен бажаючий на офіційному сайті комбінату. Саме про це під час саміту розповіла начальник управління охорони навколишнього середовища ПАТ «Запоріжсталь» Інна Холіна.

 Інна Холіна

— Прилади онлайн моніторингу виводять свої показники на сайт підприємства, — підкреслила Інна Холіна. — Наразі в Запоріжжі ми єдине підприємство, яке, відповідаючи на запит громадськості, ділиться показниками роботи своїх газоочисних установок. На сьогодні найбільш важливі дані для жителів нашого міста ми не приховуємо, а навпаки виводимо їх на сайт підприємства.

Нагадаємо, систему екологічного моніторингу викидів «Запоріжсталь» впроваджує в рамках комплексної програми екологічної трансформації виробництва – всі модернізовані об`єкти підприємства оснащені датчиками контролю на джерелах викидів. На запит громади, підприємство зробило доступними для всіх дані по викидах пилу з усіх реконструйованих джерел.

Система моніторингу відображає роботу технологічних газоочисток всіх шести агломашин, а також аспірацій ливарних дворів і шихтоподавання доменних печей № 3 і 4.

Зазначимо, для підприємств Групи Метінвест, до складу якого входить і комбінат «Запоріжсталь», екологічне питання є одним із найважливіших. Цього року Метінвест відзначає 15-річчя із дня заснування. За цей час компанія реалізувала дуже багато екологічних проєктів.

Читайте також: Какие экологические проблемы Запорожской области будут решать независимые эксперты.

Сообщение Запорізьке підприємство поділилося своїми досягненнями на екологічному саміті появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizke-pidpriyemstvo-podililosya-svoyimi-dosyagnennyami-na-ekologichnomu-samiti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top