Запорізькі безробітні можуть пройти співбесіду в онлайн-форматі

Центр кар’єри Метінвест запустив нову послугу для безробітних, які бажають працевлаштуватися на металургійні підприємства

В умовах пандемії коронавірусу та обмежень ”червоної зони” запоріжцям стає ще складніше знайти роботу, а тим паче стабільного та надійного працедавця. Адже через кризу багато установ та закладів скорочують персонал, або виплачують заробітну плату невчасно.

Найбільш затребувані у мешканців нашого міста вакансії, в яких роботодавці гарантують офіційне працевлаштування та повний соціальний пакет. Таку роботу пропонують запорізькі підприємства Групи Метінвест, для яких карантин не став на заваді повноцінної роботи. Адже металургія — це безперервний цикл виробництва.

Запорізькі безробітні можуть пройти співбесіду в онлайн-форматі

Знайти роботу на підприємствах кандидатам допомагають у Центрі кар’єри Метінвест. За словами директора Центру кар’єри Метінвест Віталія Тишечко, наразі на підприємствах найбільше потрібні верстатники широкого профілю та вогнетривники. Вакансії відкриті на ТОВ “Запорізький ливарно-механічний завод”, ПрАТ “Запоріжвогнетрив” та ТОВ “Метінвест-Промсервіс”.

Запорізькі безробітні можуть пройти співбесіду в онлайн-форматі

Знайти роботу з допомогою менеджерів Центру кар’єри Метінвест можуть не тільки досвідчені працівники, але і випускники професійно-технічних закладів освіти та люди без стажу праці.

— Центр кар’єри Метінвест працює в штатному режимі з дотриманням всіх вимог карантину. Всі наші працівники вакциновані. Ми зустрічаємо кандидатів згідно всіх норм та вимог. Всі програми, які були задекларовані Центром кар’єри Метінвест, працюють. Ми готові приймати на роботу людей без кваліфікації, організовувати навчання на робочому місці, у нас діє система мотивації. А іногороднім ми надаємо місце в гуртожитку, — розповідає Віталій Тишечко. — Для тих кандидатів, які не можуть до нас приїхати, ми запровадили онлайн-співбесіди. Ми можемо віддалено подивитися документи, провести онлайн-співбесіду, аби з’ясувати рівень кандидата та запропонувати наші вакансії. Також в онлайн-форматі ми можемо узгодити зустріч кандидата у відділі кадрів підприємства для того, аби він мав змогу ознайомитися з робочим місцем.

Для того, щоб записатися на онлайн-співбесіду потрібно зателефонувати до Центру кар’єри Метінвест за номером: 0-800-606-000.

Довідково 

Якщо ви бажаєте отримати роботу на підприємствах Групи Метінвест, звертайтеся до Центру кар’єри за адресою: просп. Металургів, 24 або за телефоном: 0-800-606-000. Менеджери розглянуть вашу кандидатуру та запропонують вакансії.

Запорізькі безробітні можуть пройти співбесіду в онлайн-форматі

Читайте також: Жителям Запорізької області запропонували опанувати нові професії та гарантовано отримати стабільну роботу.

Фото автора 

Сообщение Запорізькі безробітні можуть пройти співбесіду в онлайн-форматі появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizki-bezrobitni-mozhut-proyti-spivbesidu-v-onlayn-formati

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top