Запорізькі борці вкотре довели, що вони найсильніші в Україні під час національного Кубка

Запорізькі борці вкотре довели, що вони найсильніші в Україні під час національного Кубка

Вiн фінішував на базі палацу спорту «Юність».

Наша команда вдев’яте завоювала трофей обігнавши команди Київської та Миколаївської областей. Завершальний старт року зібрав у нашому місті понад сто спортсменів і був присвячений видатному борцю, першому Олімпійському чемпіону у Запоріжжі – Якову Пункіну.

Вкотре підтвердив свою майстерність запорізький борець-класик – Парвіз Насібов. У ваговій категорії 72 кілограми він майстерно здолав своїх суперників. Парвіз, наполегливо готувався до змагань, адже після невдачі на чемпіонаті світу, спортсмен поставив собі за мету будь що вибороти золото Кубка України.

Ще один запорізький борець – Жора Абовян після травми не був на 100% готовий до змагань. Але впорався із завданням та піднявся на першу сходинку п’єдесталу пошани у вазі 60 кілограмів.

Окрім золота Кубка України, Парвіза Насібова та Жору Абовяна відзначили нагородами за кращу техніку. Президент федерації греко-римської боротьби України – Олег Сазонов, зазначає, що у Запоріжжі збереглись славні традиції цього Олімпійського виду спорту, адже безумовно наші спортсмени зберігають лідируючі позиції на всеукраїнський арені. Нині, головне завдання долучати до борцівської родини більше молоді.

На свято греко-римської боротьби України, що відбулось у Запоріжжі, прийшли і юні прихильники цього виду спорту, які уважно спостерігали за своїми кумирами та навчалась їхній майстерності.

Ще дві золоті нагороди Кубка України поклали до своїх скарбничок запоріжці — Дмитро Мірошник та Вугар Рагімов. До речі, останнього було визнано кращим борцем Національного Кубка. Змагальний рік для борців поки завершено, наступним випробуванням для спортсменів стане міжнародний турнір пам’яті Євгена Трухіна, що відбудеться 24 січня у Запоріжжі.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zaporizki-bortsi-vkotre-doveli-shho-voni-najsilnishi-v-ukrayini-pid-chas-natsionalnogo-kubka/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top