Запорізькі лікарні отримали бойлери від друзів з Чикаго та Варшави — фото

Закупити та передати бойлери до Запоріжжя допомогли волонтери Фонду допомоги Запорізькому регіону з країн Європи

В рамках співпраці з міжнародними партнерами запорізькі лікарні отримали бойлери. Про це повідомляється в телеграм-каналі секретаря Запорізької міської ради Анатолія Куртєва.

Придбання 69 бойлерів для лікарень Запоріжжя профінансували представники чиказької компанії Orozco Trucking Hiring Drivers. Закупити та передати бойлери до Запоріжжя допомогли волонтери Фонду допомоги Запорізькому регіону з країн Європи «Нelp ЗП ЮА». Цю фундацію створили запоріжці, які на час війни виїхали до Варшави.

Закупити та передати бойлери до Запоріжжя допомогли волонтери Фонду допомоги Запорізькому регіону з країн Європи

«Хочу подякувати усім друзям нашого міста! Ви допомагаєте наблизити нашу перемогу та пережити нам ці складні часи. Ваша підтримка — безцінна. Разом переможемо!» — зазначив Анатолій Куртєв.

Нагадаємо, Запоріжжя отримало з Німеччини апарати вакуумної терапії для лікування військових. Запоріжжя отримало понад 5 тонни гуманітарної допомоги  від німецьких партнерів з Магдебурга: ліки, засоби індивідуальної гігієни, речі та технічне обладнання.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що запоріжцям розповіли алгоритм дій у разі поранення під час бойових дій. Як діяти при отриманні ушкоджень у результаті бойових дій — читайте тут.

Читайте наші новини на сайті zprz. city.
Сообщение Запорізькі лікарні отримали бойлери від друзів з Чикаго та Варшави — фото появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizki-likarni-otrimali-boyleri-vid-druziv-z-chikago-ta-varshavi-foto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top