Запорізькі медики розповіли про особливості захворювання під час нинішньої хвилі COVID: тяжких хворих стало більше

У Запоріжжі медичні працівники «ковідних» лікарень щодня борються за життя пацієнтів. Запорізьку лікарню № 1 було визначено однією з опорних для ушпиталення осіб з коронавірусом ще рік тому. Відтоді в медичному закладі врятували не одну сотню пацієнтів.

Як розповіла заступниця директора КНП «Міська лікарня №1» Людмила Нестерова, нині завантаженість лікарні становить майже 70%. З 250 «ковідних» ліжок зайняті 177. Реанімація теж заповнена й працює на повну потужність. Тут підготовлено 6 ліжок для таких пацієнтів, втім лікують семерих пацієнтів.

— Загалом це пацієнти, які захворіли вперше, і вони не вакциновані. Варто також зазначити, що дуже багато хворих, саме під час нинішньої хвилі, шпиталізуємо до стаціонару з тяжким перебігом коронавірусної хвороби. Такого не було в минулу хвилю захворювання. Тобто тяжких хворих стало більше. Тому реанімаційне відділення заповнене на 100% і навіть трохи більше. Це, мабуть, новий штам «Дельта» дає таку важку клінічну картину, — розповіла Людмила Нестерова.

Проте у лікарні відзначать позитивну динаміку одужання. Тільки за минулу добу з медзакладу виписали близько 10 пацієнтів, а ушпиталили 8 нових хворих.

Загалом у лікарні всі ліжка оснащені киснем – як потоковим, так і концентраторами. Пацієнти, що перебувають у реанімації, під’єднані до апаратів штучної вентиляції легень.

Як зазначила Людмила Нестерова, щодень лікарня споживає близько 3 т кисню, його привозять двічі на добу. Нині цього цілком достатньо для забезпечення потреб пацієнтів.

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizki-medyky-rozpovily-pro-osoblyvosti-zakhvoriuvannia-pid-chas-nynishnoi-khvyli-covid-tiazhkykh-khvorykh-stalo-bilshe.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top