Запорізькі металурги передали військовому госпіталю одяг, ліки та системи для переливання крові — фото

Медзаклад отримав все необхідне для лікування військових

Працівники запорізьких підприємств Групи Метінвест із перших днів війни надають допомогу військовим і цивільним. На волонтерських засадах вони збирають і передають гуманітарну допомогу медзакладам, переселенцям, нужденним, а також підтримують українську армію.

Працюють волонтери практично цілодобово, аби люди не відчували браку продуктів та ліків. Допомогу від Метінвесту отримують як мешканці Запоріжжя, так і люди з населених пунктів, де проходять активні бойові дії.

Сьогодні, 28 квітня, волонтери Метінвесту привезли гуманітарний вантаж до Запорізького військового госпіталю. Допомогу для українців, які перебувають тут на лікуванні, металурги самостійно збирали, сортували та вантажили.

Медики госпіталю вже отримали важливий гуманітарний вантаж. У нього входить одяг для пацієнтів, ліки, перев’язувальні матеріали, системи для переливання крові.

Волонтери розповідають, що приїжджають до військового госпіталю не вперше. Металурги тримають зв’язок із медиками і в разі необхідності покривають запити медзакладу. Надання такої допомоги триватиме й надалі, адже і лікарі, і поранені захисники потребують підтримки у такий нелегкий час.

— Сьогодні ми передали чергову допомогу Запорізькому військовому госпіталю. Ми тримаємо зв’язок із цим медзакладом з перших днів війни, дізнаючись про потреби медиків і покриваючи їх на волонтерських засадах. Сьогодні ми передали госпіталю одяг, ліки та необхідні для лікування пацієнтів матеріали і системи. Цю партію допомоги волонтери молодіжної організації “Запоріжсталі” збирали протягом двох тижнів, — розповів головний спеціаліст із взаємодії з молоддю ПАТ “Запоріжсталь” Анатолій Ширма.

На сьогодні, за словами представників Запорізького військового госпіталю, їхній медзаклад забезпечений всім необхідним. І велика заслуга в цьому саме волонтерів, які щоденно привозять допомогу.

— Складність поранень та травм, з якими до нас надходять пацієнти, непередбачувана. Тому сказати впевнено, що саме необхідно на той чи інший день, ми не можемо. Якщо казати про сьогоднішній день, то завдяки волонтерам забезпечення у нас вистачає. Але кожного дня до нас можуть привезти нових пацієнтів з різними ушкодженнями, тому передбачити весь спектр медикаментів майже неможливо. Ми оперативно підлаштовуємося під ситуацію, і у випадку, якщо щось терміново необхідно, звертаємося за допомогою. Хочу висловити величезну подяку молодіжній організації “Запоріжсталі” та всім небайдужим, хто приєднався до нас у цей непростий час та допомагає ліками і одягом. Маю велику надію, що у найближчі дні ми переможемо і в нас все буде добре, — зазначив начальник відділу медичного постачання Запорізького військового госпіталю Дмитро Скульський.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що для порятунку життів поранених українських військових потрібна донорська кров. Є потреба у всіх групах крові, а особливо — у групі AB (IV) резус негативний.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Фото автора

Сообщение Запорізькі металурги передали військовому госпіталю одяг, ліки та системи для переливання крові — фото появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizki-metalurgi-peredali-viyskovomu-gospitalyu-odyag-liki-ta-sistemi-dlya-perelivannya-krovi-foto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top