Запорізькі нардепи від монобільшості не підтримали законопроєкт з протиидії коронавірусу

Влада вкотре демонструє повну байдужість до здоров’я і життя українців. Щодня в Україні зростає смертність від коронавірусу, вакцинація провалена, ліжок і обладнання в медзакладах катастрофічно не вистачає.

Проте керівництво країни не тільки не знаходить шляхи захисту громадян, але й відмовляється від дієвих рішень протидії пандемії тільки через те, що їх пропонує опозиція.

Вчора монобільшість демонстративно провалила важливий проєкт постанови № 5299, що спрямованана протидію поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Для розгляду цього проекту «Європейська Солідарність» ініціювала збір 150 підписів народних депутатів за проведення позачергової сесії ВР.
І їх вдалося зібрати навіть в умовах, коли депутати від зеленої монобільшості відмовились підписувати документ.

Постанова ВР пропонувала невідкладно скликати засідання Ради національної безпеки і оборони України, за участі голів депутатських фракцій (депутатських груп) Верховної Ради України з метою напрацювання пропозицій щодо стратегії подальшої боротьби з пандемією та вжиття комплексних заходів органів законодавчої та виконавчої влади у сфері протидії пандемії.

У документі також ішлося про:

протиправну бездіяльність системи органів виконавчої влади та особисто Президента України у сфері реалізації державної політики з протидії поширенню пандемії;
забезпечення рівного доступу населення України до безпечних та якісних вакцин і неухильного дотримання порядку та строків масової вакцинації населення України;
мінімізацію негативних наслідків пандемії в усіх сферах життя українського суспільства;
відповідальність за фактичний зрив масової вакцинації населення;

Але необхідний в часи пандемії документ був провалений монобільшістю і був знятий з розгляду.

Демонстративну байдужість до життя українців продемонстрували і запорізькі народні депутати — мажоритарники від «Слуги Народу»:

Нікітіна М.В. – проти
Касай Г.О. – утримався
Мельник П.В. – утримався
Штепа С.С. – утримався
Соха Р.В. – утримався
Яцик Ю.Г. – не голосувала

Свідоме ігнорування голосувань за такі важливі постанови, або ж відсутність депутатів при їхньому розгляді з метою приховання власного волевиявлення, рівноцінна позиції тим, хто голосував проти — ПРОТИ РОЗРОБКИ СТРАТЕГІЇ ПОДОЛАННЯ ПАНДЕМІЇ В УКРАЇНІ.

Читайте також: У Запоріжжі сталася ДТП: маршрутка та легковик не поділили дорогу

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizki-nardepy-vid-monobilshosti-ne-pidtrymaly-zakonoproiekt-z-protyydii-koronavirusu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top