Запорізькі школярі з кожним роком все гірше складають ЗНО

Цьогорічні результати ЗНО запорізьких школярів виявилися невтішними. Кожна третя дитина в Запорізькій області не здала математику. Кожен п’ятий учень не здав історію. Мову та літературу – кожен десятий.

Про це під час наради з педагогами зазначив голова Запорізької ОДА Олександр Старух.

Очільник області також звернув увагу на ще одну проблему – необхідність розпочинати новий навчальний рік в умовах зростання захворюваності на COVID-19.

“Динаміка захворюваності на COVID має тенденцію на зростання. Маємо збільшення завантаження ліжок з киснем з 4% до 15% . Як ви знаєте, діє постанова Кабміну, згідно якої очне навчання з 1 вересня може відбуватися лише за умов, коли вакцинованими будуть не менше 80% персоналу. А які ж у нас показники вакцинованості серед вчителів області? Дошкільні заклади – 33% вакцинованого персоналу; позашкільна освіта – 4%; середня освіта – 50%; професійна освіта – 76% передвища освіта – 41% вища – 57%. Статистика каже сама за себе, коментарі зайві”, – наголосив Олександр Старух.

Нагадаємо, з 1 вересня діти почнуть навчання в повноформатному режимі. Далі все буде залежати від епідемічної ситуації в кожному окремому регіоні.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zaporizki-shkoljari-z-kozhnim-rokom-vse-girshe-skladajut-zno/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=zaporizki-shkoljari-z-kozhnim-rokom-vse-girshe-skladajut-zno

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top