Запорізькі спортсмени привезли нагороди з всеукраїнських змагань

Як повідомили у пресслужбі міськради, змагалися вихованці міської ДЮСШ № 6. Завдяки перемозі юнаків команда Запорізької області посіла шосте командне місце серед 17 команд-учасниць.

Вихованець запорізької ДЮСШ №6 Юрій Дорогань у ваговій категорії до 97 кг переміг чотирьох суперників і здобув золоту медаль змагань, посівши перше місце серед 14 спортсменів. Інший запорізький спортсмен Артур Овсепян у ваговій категорії до 82 кг одержав 2 перемоги та посів друге місце.

Обидва спортсмени тренуються у міській дитячо-юнацькій спортивній школі № 6 вже понад 8 років, мають звання «Майстри спорту України», входять до складу національної збірної з греко-римської боротьби. Тренуються спортсменів тренер-викладач І категорії Валерій Брильов та заслужений тренер України Мурад Саргсян.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zaporizki-sportsmeni-privezli-nagorodi-z-kubku-ukraini-z-greko-rimskoi-borotbi/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=zaporizki-sportsmeni-privezli-nagorodi-z-kubku-ukraini-z-greko-rimskoi-borotbi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top