Запорізькі студенти виграли в крутому конкурсі

Відбувся фінал кейс-чемпіонату «M.Student Champ»

Сьогодні назвали імена переможців крутого студентського конкурсу кейс-чемпіонату «M.Student Champ» від компанії Метінвест. У рамках цього чемпіонату молоді люди вирішували реальні виробничі завдання і пропонували свої інноваційні ідеї. Кращі з них впровадять у виробництво на підприємствах Групи Метінвест.

Цього року змагання були більш масштабними. Участь у них взяли всі найважливіші підприємства компанії, були представлені всі значущі напрямки гірничо-металургійної галузі.

кейс-чемпіонат

Кейс-чемпіонат відбувся в усіх регіонах присутності компанії Метінвест — у Запоріжжі, Маріуполі, Кривому Розі, Авдіївці та Кам’янському. Участь у проєкті брали студенти вишів третього курсу і вище, а також четвертокурсники технікумів і коледжів. Над темами проєкту працювали, як один студент, так і команда до трьох осіб.

Сам чемпіонат складався з декількох етапів. Сьогодні відбувся завершальний — фінал. Через пандемію коронавірусу чемпіонат проходив у режимі онлайн.

Олексій Бакалов

— Основні заходи проєкту проводилися в форматі онлайн, — розповів начальник відділу розвитку персоналу ПАТ «Запоріжсталь» Олексій Бакалов. — Під час виконання робіт учасники приходили безпосередньо на підприємство, спілкувалися з менторами, перебували в цехах і підрозділах комбінату для того, щоб реально побачити проблематику і спробувати запропонувати свої рішення. На початку проєкту комбінат «Запоріжсталь» формував ряд тем і напрямків, по суті давав ряд кейсів, і студенти вже за цими напрямками вибирали, що їм цікавіше в рамках спеціальності, по якій вони навчаються, об’єднувалися в команди і намагалися вирішити проблему своїми силами.

На старті проєкту на комбінаті «Запоріжсталь» свої ідеї запропонували близько 20 команд, до півфіналу дійшли 10, а в фінал —

одна найсильніша команда «Промтранспорт» з Національного університету «Запорізька політехніка».

фінал відбувся онлайн

Переможці конкурсу отримують цінні призи. Команда, яка виборола перше місце, отримала сертифікат на 30 тис. грн, друге — 20 тис. грн, третє — 10 тис. грн та статуетки. Премія за краще інноваційне рішення, Гран-прі, — 50 тис. грн.

Результати кейс-чемпіонат «M.Student Champ»

Перше місце зайняв Олександр Коломієць.

Друге місце — Павло Сушко.

Третє місце — Дмитро Кондрашенко.

Всі команди, які пройшли до фіналу, отримали дипломи та подарункові сертифікати на суму 5 тис. грн. Це команди та учасрики: «NON STOP», «Промтранспорт», «IRONMEN», «Fresh Minds», Анна Чумак, «Steel guys», «ImmersiveEngineering», Микита Хмельовський, «MHD».

А головний приз — Гран-прі та сертифікат на суму 50 тис. грн — отримала команда «MND» із Запоріжжя.

Гран-прі

У складі команди «MND» — студент 3 курсу ЗНУ Олег Наконечний, студентка 4 курсу ЗНУ Таміла Борисова, студентка 5 курсу КПУ Катерина Прохорова. Вони презентували кейс на тему: «Соціальні гарантії, як метод утримання і залучення співробітників», який підготували для «Запоріжвогнетриву».

фіналісти кей-чемпіонату

— Я хочу подякувати організаторам чемпіонату за можливість на практиці випробувати себе при вирішенні реальних проблем на підприємстві. Це дійсно неоціненний досвід, — сказав капітан команди Олег Наконечний. — Це був захоплюючий шлях. Сама тема кейсу мене зачепила і я хочу рухатися в цьому напрямку і далі. Це було реально круто і незабутньо. Ми досягли своєї мети!

Після закінчення проєкту студенти отримають запрошення на практику, стажування або на роботу в компанії Метінвест.

Як раніше писала «Индустриалка», у цьому році відбувся третій Студентський кейс-чемпіонат «M.Student Champ». Перший проходив у Кривому Розі, другий — у Запоріжжі, Маріуполі та Авдіївці. На цьому компанія Метінвест зупинятися не збирається.

Зазначимо, у 2021 році Групі Метінвест, до складу якої входить комбінат «Запоріжсталь», виповнюється 15 років. За цей час компанією було реалізовано дуже багато проєктів для розвитку потенціалу молоді.

Читайте також: У Запоріжжі нагородили переможців конкурсу на кращий колективний договір.

Фото автора та скріншоти

Сообщение Запорізькі студенти виграли в крутому конкурсі появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizki-studenti-vigrali-v-krutomu-konkursi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top