Запорізькі виконавці взяли участь у Великодньому поздоровленні дванадцятьма мовами (відео)

Дванадцять відомих виконавців привітали українців із Великоднем. Серед артистів було двоє запорізьких співаків — Тарас Тополя та Арсен Мірзоян.

До святкової неділі артисти заспівали всесвітньовідомий уніфікований пасхальний піснеспів «Христос Воскрес». Сотні років його слова не змінювались, виконувались в кожній країні на свій мотив. До цього Воскресіння Христового Олександр Пономарьов написав єдину мелодію під текст. Піснеспів зазвучав 12 мовами та 12 голосами, серед яких вітчизняні та зарубіжні знаменитості.

До виконання додумались: Тропар Христос Воскрес, Олександр Пономарьов, Схиархімандрит Серафим Біт-Харібі, DZIDZIO, Арсен Мірзоян, Антоніна Матвієнко,  Тарас Тополя, Злата Огневич, Ольга Цибульська, Віталій Козловський, Наталія Холоденко, Хе Му та Віктор Павлік.

Також в піснеспіві звучить дитячий хор, оркестр та хор Заслуженого Академічного Ансамблю пісні й танцю Збройних сил України. За одну добу відео набрало понад 600 тисяч переглядів на  YouTube.

Читайте також: У Великдень 236 церков та храмів Запорізької області відкрили свої двері вірянам

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizki-vykonavtsi-vzialy-uchast-u-velykodnomu-pozdorovlenni-dvanadtsiatma-movamy-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top