Запорізькі волонтери відправили бійцям дитячий малюнок з відтисками ніжки та ручки Маріка

Малюнок з відтисками ніжки та ручки Маріка запорізькі волонтери загорнули у маскувальну сітку

Марік — молодший синок переселенки з Бердянська Віри Тарици. Він з’явився на світ у кінці квітня у Запоріжжі, куди вагітна Віра переїхала з 8-річним Мирославом.

Віра Тарица з дітьми

Жінка виїхала з окупованого міста без грошей, без розуміння того, як вона буде жити в незнайомому місті, та ще й з новонародженою дитиною.

У Запоріжжі вагітну жінку з дитиною прихистила небайдужа мешканка. А дізнавшисьь історію цієї сім’ї, яка пережила вже дві евакуації, Віру з дітьми взяла під свою опіку волонтер Ольга Іванілова.

Іванілова Ольга

Ольга — волонтер зі стажем, допомагати військовим почала ще в 2014 році, коли була ще волонтером центру “Солдатський привал”. З київськими волонтерами їздили, за її словами, в Попасну, на Світлодарську дугу, в Троїцьке, Зайцево — возили військовим “корисні штуки для бійців”.

Іванілова Ольга

З початком широкомасштабної війни з рф Ольга Іванілова прийшла допомагати у центр, де координатором Валентина Вініченко.

— Історія родини Тарици Іллі та Віри мене дуже вразила, — розповідає Ольга. — Родина мешкала у Криму, у місті Керч. Коли почалось російське вторгнення на территорію Криму у 2014 році, Ілля пішов боронити Батьківщину. Їхньому синочку Мирославу не було ще навіть року. Житло в Керчі у родини відібрали.

Сім’я вимушено покинула півострів та переїхала до Бердянська. Тут вони знімали житло. Весь час батько сім’ї був на фронті в Широкіно, як морський піхотинець. Час від часу він приїздив до сім“ї в Бердянськ.

Коли у лютому цього року російські загарбники пішли повномаштабною війною на рідну Україну, батько родини, звісно, із своїми побратимами з перших часів цієї навали був на передовій.

Він захищав не тільки свою сім’ю, дружину, маленького сина і того, хто жив у мами біля серця, ще ненароджене дитя, але і всіх дітей та дорослих України.

Бердянськ був окупований рашистами і вже скоро по місту почали ходить з обшуками вороги і шукати сім’ї тих, хто боронить Україну. Почались облави. Віра прийняла рішення рятувати себе і дітей та тікати від загарбників.

Вона встигла написати СМС чоловікові на фронт, шо поїде до Запоріжжя, народить там дитину і буде його чекати. Вона закопала його ордени, спалила військовий одяг, зібрала деякі речі і якимось чудом встигла вскочити в майже останій переповнений євакуаційний автобус.

Тарици

Так вона прибула до Запоріжжя. Тут Віра дізналась, що в цей час її чоловік був під Маріуполем в боях і так сталось, що він з побратимами попав в полон до рашистів. Про його долю поки нема більшої інформації, на жаль.

Так без коштів, без житла, з сином в одній руці і з другим під серцем, почалась її боротьба за життя. Дуже допомогли волонтерські організаціїї, прості люди.

Іванілова Ольга

За словами Ольги, родину вимушених переселенців у Запоріжжі прихистили, вдягли, нагодували, але грошей на такі прості речі, як морозиво, чи ліки, чи просто порозважатись на платних качелях, не було зовсім.

Так сталось, що дітям знадобилась медична допомога і для придбання ліків потрібні були гроші. Мама йшла з лікарні і просто плакала, не знаючи, де взяти гроші на ліки.

Та сталось щось неймовірне — увечері пролунав дзвінок і чарівна фея на ім’я Ольга принесла ці такі потрібні гроші.

Віра Тарица з дітьми

— Такий подарунок українській родині зробили американські дітки, — розповідає Ольга Іванілова. — По центу, по долару діти зібрали 350 доларів. І просили передати ці кошти сім’ї в Україні.

Кошти збирали у Нью-Йорку родичі Ольги — там проживають її сестра з чоловіком.

— Ми зробили відео, що зібрані кошти передані мамі з двома дітками, — продожвує волонтер. — Коли Віра дізналась, що це гроші від маленьких дітей Америки, які живуть так далеко, і які зібрали таку допомогу маленькому Марку і Мирославу, вона плакала. Для Віри ці діти були просто чарівниками. Повірте, радість в родині була набагато вища, ніж від приходу Санта-Клауса на Новий рік.

Ми дуже вдячні кожній дитині, яка передала свої кошти, за кожний цент. А також вдячні батькам цих діток за те, що виховують в них спроможність співчувати другим, це вища форма людяності.

малюнок

На знак подяки Мирослав Мирослав намалював малюнок для захисників країни. На нього він приклав свою руку, на малюночку також є відбитки ніжки та ручки маленького Маріка. Разом з маскувальною сіточкою цей дитячий малюнок з такою неймовірною історією вже поїхав на передову.

переселенка Віра Тарица

Фотоматеріали  надані Ольгою Іваніловою та Олександра Прилепи

Читайте також: Цікаві факти про Запоріжжі відомий запорізький гід розповідає волонтерам під парасолькою

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

ІВанілова Ольга
малюнок Вініченко
малюнок
малюнок
малюнок
малюнок

Сообщение Запорізькі волонтери відправили бійцям дитячий малюнок з відтисками ніжки та ручки Маріка появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizki-volonteri-vidpravili-biytsyam-dityachiy-malyunok-z-vidtiskami-nizhki-ta-ruchki-marika

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top