Запорізькі захисники отримали новітні безпілотники

Сучасна війна, кажуть військові, це – постійні артилерійські баталії. Вогнем артилерії наші захисники б’ють противника, його важку техніку та склади з боєприпасами. Так, на одному із Запорізьких напрямків наші аеророзвідники отримали нові апарати типу “Пума”. Подібні безпілотники довго можуть зависати у повітрі та наживо транслювати відео до пункту управління вогнем.

У цілому, якість та тривалість польоту такого безпілотника напряму залежить від погодних умов, зокрема, хмарності та вітру.

Наші артилеристи вже не раз доводили свою майстерність. А з новими безпілотниками, які вже зовсім скоро почнуть корегувати вогонь, в окупантів не залишиться жодних шансів. Навіть до прибуття новітніх безпілотних літальних апаратів наші вояки мали велику колекцію знищених цілей.

“Тікали з хати у бліндаж. У бліндаж забігло чоловік 6. Потім прямо у бліндаж прилетів другий постріл. Потім вже звідти вилізло двоє тільки і побігли у окоп. Потім третім чи четвертим пострілом прилетіло у окоп. Вообщем, біганину ми спостерігало довго. Шкода, що свою працю не завжди бачать артилеристи, які роблять свою роботу, оскільки вони ніколи свою ціль не бачать і стріляють кудись за обрій. Але ми по можливості намагаємось давати результати їхньої роботи. Це їх дуже надихає”, – розповів офіцер ЗСУ з позивним “Метр”.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zaporizki-zahisniki-otrimali-novitni-bezpilotniki/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=zaporizki-zahisniki-otrimali-novitni-bezpilotniki

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top