Запорізькі захисники отримали від Метінвесту партію захисного спорядження та аптечки

200 комплектів бронежилетів, кулезахисних касок та аптечок Метінвест передав бійцям, які боронять нашу країну на передовій

Комбінат «Запоріжсталь» Ріната Ахметова та Вадима Новинського активно допомагає боронити Україну від російських окупантів. Група Метінвест виділила 10 млн євро на придбання для наших воїнів захисного спорядження – бронежилетів та касок, а також аптечок.

По всій території України захисники вже почали отримувати спорядження від Метінвесту. Минулого тижня 450 комплектів отримали захисники Київської області. Сьогодні ще 200 комплектів – бронежилети, каски та аптечки – відвантажили бійцям ЗСУ, які боронять нашу країну на передовій.

Ще 200 комплектів Метінвест передав бійцям, які боронять нашу країну на передовій

—  Це черговий транш допомоги нашим Збройним силам для того, щоб вони могли забезпечувати собі захист та гідно виконувати свої обов’язки й відстоювати суверенітет нашої країни від зазіхань російських окупантів, — зазначив генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Олександр Мироненко. — Також компанія Метінвест системно надає допомогу в частині засобів захисту та в частині забезпечення медикаментами Збройних сил України.

Запорізькі військові вдячні Метінвесту за надані 200 бронежилетів та медикаменти. Кажуть, що така підтримка є дуже важливою для нашої спільної перемоги над ворогом.

Ще 200 комплектів Метінвест передав бійцям, які боронять нашу країну на передовій

Нагадаємо, раніше Метінвест передав першу партію засобів захисту для українських оборонців. Бронежилети та каски передали військовим 114-ї бригади територіальної оборони Київщини.

Сучасні засоби захисту придбані в Європі та виготовлені з якісних матеріалів. Загалом компанія виділила 10 млн євро на придбання засобів захисту для ЗСУ і тероборони. Закупівля йтиме в декілька етапів. Вже закуплена перша партія з 5000 штук бронежилетів, а також касок та аптечок.

Сообщение Запорізькі захисники отримали від Метінвесту партію захисного спорядження та аптечки появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizki-zahisniki-otrimali-vid-metinvestu-partiyu-zahisnogo-sporyadzhennya-ta-aptechki

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top