Запорізькі захисники знищили російську станцію радіоелектронної боротьби

Запорізькі захисники знищили російську станцію, яка «глушила» зв’язок наших військ

Військовослужбовці Сил оборони на Запорізькому напрямку продовжують ведення оборонної операції, надають адекватну відповідь ворогу та знищують його живу силу та техніку. Зокрема, наші воїни знищили російську станцію радіоелектронної боротьби.

У сучасних воєнних конфліктах радіоелектронна боротьба (РЕБ) набуває все більшого значення. РЕБ – це різновид збройної боротьби, під час якої здійснюється вплив радіоперешкодами на радіоелектронні засоби розвідки, системи зв’язку та управління потенційного супротивника для ускладнення їхньої роботи та передачі даних. Їхнє активне використання спостерігається з боку армії рф під час нинішнього широкомасштабного вторгнення в Україну.

Оскільки засоби радіоелектронної боротьби противника здатні суттєво зашкодити в організації безперебійного зв’язку наших військ, їх треба знищувати першочергово.

Протягом минулої доби завдяки умілим діям та майстерності наших воїнів було знищено: особового складу/ 23 особи, 6 поранено;
станцій радіоелектронної боротьби/ 1 од;
бойових броньованих машин/ 1 од;
БПЛА «Орлан-10»/ 2 од;
автомобільної техніки/ 4 од.

Читайте також: Бійці «Азову» нищать російських окупантів на Запорізькому напрямку — відео

Сообщение Запорізькі захисники знищили російську станцію радіоелектронної боротьби появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizki-zahisniki-znishhili-rosiysku-stantsiyu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top