Запорізьких пенсіонерів чекає чергове підвищення виплат

З 1 липня пенсійні виплати збільшаться у зв’язку із зростанням прожиткового мінімуму

Законом України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» з 1 липня 2022 року передбачено підвищення прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Прожитковий мінімум зросте з 1934 грн до 2027 грн.

— У Головному управлінні Пенсійного фонду України в Запорізькій області провели відповідний перерахунок пенсій, — розповідає начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Світлана Жмурко. — Розмір мінімальної пенсії підвищено на 93 грн, максимальної – на 930 грн.

Також зросли доплати та надбавки, складові яких обчислюються із розміру прожиткового мінімуму. Збільшились розміри пенсій по інвалідності, інвалідів війни, учасників бойових дій, ліквідаторів і учасників ліквідації на ЧАЕС, шахтарів, пенсії за особливі заслуги перед державою.

За результатами проведеного перераhttp://iz.com.ua/zaporoje/yak-zhitelyam-okupovanih-teritoriy-zaporizkoyi-oblasti-oformiti-pensiyuхунку пенсійні виплати зросли у 249,5 тисячі запорізьких пенсіонерів.

Липневі перерахунки відбулися автоматично, без особистого звернення громадян до Головного управління Пенсійного фонду України в області, на їх фінансування додатково спрямовано 9,8 млн грн.

Джерело: Головне управління ПФУ в Запорізькій області

Читайте також: Як жителям окупованих територій оформити пенсію

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение Запорізьких пенсіонерів чекає чергове підвищення виплат появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizkih-pensioneriv-chekaye-chergove-pidvishhennya-viplat

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top