Запорізький міський голова очолив рейтинг регіональних «Ворогів преси»

Очільник міста та очільниця обласної ради Запоріжжя очолили рейтинг регіональних «Ворогів преси», який традиційно склала Національна спілка журналістів України.

Про це повідомляє сайт НСЖУ.

Так, НСЖУ склала щорічний перелік регіональних «Ворогів преси». Голова Запоріжжя Володимир Буряк очолив рейтинг через свою закритість до преси, за небажання спілкуватися з журналістами протягом шести років, та за скандал із журналістами, через який виникли публічні протести ЗМІ в Запоріжжі та кримінальні справи проти мера.

Голова Національної спілки журналістів України, Сергій Томіленко прокоментував це наступним чином:

«Вороги преси» – це ті, хто прагне зменшити роль і вплив окремих журналістів та ЗМІ в цілому на суспільні процеси, використовуючи при цьому будь-які способи: тиск, цензуру, погрози, залякування, блокування, обмеження доступу на події, репресивне законодавство. Політики чи представники бізнесу можуть пишатися своєю владою і хвалитися статками, а при цьому увійти в історію як вороги свободи слова та журналістів.

Голова Запорізької облради Олена Жук потрапила до антирейтингу через те, що 18 березня 2021 на сесії Запорізької обласної ради ухвалили рішення про ліквідацію обласної газети «Запорізька правда». Ще один посадовець із Запоріжжя — начальник юридичного управління Запорізької обласної ради Єгор Мороз, який сприяв закриттю «Запорізької правди».

Голова Запорізької обласної ради Олена Жук
начальник юридичного управління Запорізької обласної ради Єгор Мороз

Читайте також: Запорізька область на свята лишається в червоній зоні

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizkyy-miskyy-holova-ocholyv-reytynh-rehionalnykh-vorohiv-presy.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top