Запорізький музей пропонує приносити речі, що стануть експонатами майбутньої виставки про війну з рф

Краєзнавчий музей збирає речі, які стануть експонатами майбутньої експозиції про війну з російськими загарбниками

У Запорізькому обласному краєзнавчому музеї звернулись до жителів області та інших українців з проханням приносити речі, які згодом наповнять експозицію про трагічні події російсько-української війни.

— Ми маємо зберегти предмети, що свідчать про події російсько-української війни, — наголосили у музеї.

Що цікавить краєзнавчий музей
Насамперед експонати, пов`язані з ЗСУ, правоохоронними органами та добровольчими формуваннями: Предмети форми одягу, захисного спорядження, озброєння, військового побуту, які були уражені внаслідок бойових дій та понівечені вогнем (прострілені або пошкоджені іншим способом каски, армійський жилети тощо). Дитячі малюнки з фронту, поробки.
Прапори та інші державні символи України (герби, бойові прапори, прапорці на машини тощо), що перебували в зоні бойових дій; використовувались для позначення органів державної та виконавчої влади; розташовувались у військових частинах, на блокпостах, на військовій та цивільній техніці тощо.
Військова символіка, яка використовується бійцями під час проведення бойових дій: знаки розрізнення, нарукавні знаки, шеврони, опаски (жовті та сині) тощо.
Фрагменти, уламки української та ворожої зброї, пошкоджених машин.
Волонтерські знаки, символіка пошкоджена під час бойових дій фото та відео-матеріали, партизанські листівки.
Українці, які тимчасово виїхали за кордон! Ви можете збирати листівки, плакати, значки, прапорці, світлини, з мітингів на підтримку України, також періодичні видання преси (місцеві друковані газети, журнали зі статтями чи іншою інформацією про Україну), речі з таборів тимчасово переміщених осіб, зі шкіл чи садків, в яких навчалися ваші діти, можливо, світлини чи якісь речі тих осіб які надали вам тимчасовий прихисток тощо. Експонати, які свідчать про агресію РФ:

Предмети одягу військовослужбовців збройних сил РФ та незаконних збройних формувань, на яких містяться відповідні знаки розрізнення (червоні та білі опаски);

Нарукавні знаки, нашивки з написами прізвищ та назв військових формувань, прапори та прапорці всіх можливих типів.
Пропагандистські листівки, газети з тимчасово-окупованих територій.

Експонати про війну

«Індустріалка» писала, що в краєзнавчому музеї продовжується безкоштовний проєкт для дітей «Музейні канікули», який проводять щочетверга. Початок об 11.00. Також з понеділка по п’ятницю, з 9.00 до 15.00, працює виставка «Велика історія Великої нації». Вхід безкоштовний.

Телефон Запорізького обласного краєзнавчого музею 096-670-34-36.

Читайте також: Запорізький художник показав свої картини 1970-х років із відчуттям сьогоднішньої війни.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Сообщение Запорізький музей пропонує приносити речі, що стануть експонатами майбутньої виставки про війну з рф появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizkiy-muzey-proponuye-prinositi-rechi-shho-stanut-eksponatami-maybutnoyi-vistavki-pro-viynu-z-rf

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top