Запорізький “слуга” Шевченко долучився до російської пропаганди у телепередачі, що дискредитувала Україну – відео

Народний депутат України Євген Шевченко, що був обраним по 76 мажоритарному окрузі від партії “Слуга народу”, вчора публічно розкрив карти та продемонстрував своє ставлення до людей, які не підтримують дій Зеленського та його команди.

“Слуга” вийшов на прямий зв’язок у прямому ефірі російської пропагандистської телепередачі. Темою, яку обговорювали в студії була Україна, та так званий мир на умовах “Формули Штайнмайєра”. Депутат заявив, що українці, які не підтримують дій президента – радикально налаштовані націоналісти, політика яких – це ворожнеча та війна. Також Шевченко повідомив, що українська влада зараз зробила паузу, щоб правоохоронці розібралися, очевидно з тими “радикальними націоналістами”, про яких сказав у попередній тезі.» У той час, як Шевченко розповідав про ворожих українців, для підсилення ефекту на екранах в студії транслювали уривки з подій на Майдані 2014 року.

Показовим є те, що на іронічну тезу російського журналіста: “Не дай вам Бог, щоб в Україну увійшли російські війська” Шевченко промовчав, погоджуючись з тим, що росіяни не причетні до війни на Донбасі і там їх, як переконує Путін весь світ – “нєт”.

Сам нардеп очевидно пишається своєю промовою і опублікував уривок з ефіру на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizkij-sluga-shevchenko-doluchivsja-do-rosijskoi-propagandi-u-teleperedachi-shho-diskredituvala-ukrainu-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top