Запорізькій суд залишив під вартою виховательку нелегального приватного дитсадка, де померла дитина

Ірина Суханова, яку обвинувачують в умисному вбивстві дитини, залишиться під вартою до 8 січня 2022 року. Це ухвалили 7 грудня в Запорізькому апеляційному суді.

Колегія з трьох суддів залишила без задоволення клопотання адвокатів обвинувачуваної про зміну запобіжного заходу на домашній арешт.

«Судді прийняли рішення залишити все, як є. Якби трошки інше було рішення, якби Суханова була під домашнім арештом, з браслетом, але з дітьми — це вся та різниця, про яку ми просили. Їй більш нічого не потрібно, як бути з дітьми своїми», — каже адвокат обвинувачуваної Павло Буділка.

Одночасно із засіданням у Запорізькому апеляційному суді, справу Ірини Суханової розглядали у Шевченківському районному. Там слухали свідків, сказав журналістам Суспільного телефоном адвокат потерпілих Теймур Мамедов:

«Два свідки були на засіданні. Перший — це лікар, який приїжджав безпосередньо на місце події та констатував факт смерті дитини. А другий свідок — це мати одного з малюків, якого вона теж віддавала до цього ж садка».

Стосовно рішення Апеляційного суду, адвокат родини потерпілих каже, що вони задоволені:

«Ми, дійсно, вважаємо, що тримання під вартою — один зі способів забезпечити, щоб Суханова виконували свої процесуальні обов’язки. Щоб вона з’являлася в суд, щоб її привозили. Бо вона, дійсно, може втекти».

Нагадаємо, 29 травня 2020 року батьки дівчинки, якій був рік та 2 місяці, уперше віддали її на догляд і за годину їм повідомили, що дитина померла. Досудове слідство встановило, що 51-річна мешканка вулиці Авраменко облаштувала нелегальний дитячий садок у власній трикімнатній квартирі, не маючи дозвільних документів на подібну діяльність. Жінка розміщувала оголошення про свої послуги на сайті оголошень.

Читайте також: Запоріжанка, яку підозрюють у вбивстві дитини, заявила про напад (ВІДЕО)

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizkiy-sud-zalyshyv-pid-vartoiu-vykhovatelku-nelehalnoho-pryvatnoho-dytsadka-de-pomerla-dytyna.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top