Запорізький володар «Золотої зірки» поділився секретами успіху

Працівник запорізького підприємства реалізував складний проект практично самотужки

У 2014 році в Групі Метінвест заснували вищу нагороду компанії «Золота зірка Метінвесту». Її щорічно вручають кращим з кращих до головного професійного свята року — Дня металурга і гірника.

Начальник енергослужби ТОВ «Запорізький ливарно-механічний завод» Максим Білоконь отримав нагороду в минулому році. Він реалізував проект «Модернізація схеми енергозабезпечення ЗЛМЗ», що дозволило перейти на автономні компресори та забезпечити виробництво стисненим повітрям без додаткових витрат. Також керував проектом реконструкції ливарного конвеєра.

Як розповів Максим Білоконь, отримання такої високої нагороди стало додатковою мотивацією для розвитку і реалізації нових проектів. А також допомогло піднятися по кар’єрних сходах.

Працівник запорізького підприємства реалізував складний проект практично самотужки

— У 2019 я був представлений до найвищої нагороди Метінвесту — Золотої зірки — за підсумками роботи за 2018 рік.

На нашому підприємстві була виконана модернізація системи подачі стисненого повітря, перехід на компресорні установки. Відповідно — відмова від централізованого споживання стисненого повітря від мереж комбінату «Запоріжсталь». Я повністю займався впровадженням цього проекту, установкою всіх компресорів, обв’язкою, системою подачі до цехів-споживачів нашого підприємства.

В цілому, на повне впровадження цього проекту пішло близько півроку. Це закупівля і поставка обладнання, монтаж, підключення.

— Що ви відчували, коли отримали нагороду?

— Емоції переповнювали. Було несподівано отримати таку нагороду. І в той же час я відчував гордість за те, що зміг реалізувати такий новий і складний для мене проект. Було дуже приємно, що на моєму підприємстві помітили і оцінили мою роботу і номінували мене на «Золоту зірку».

Працівник запорізького підприємства реалізував складний проект практично самотужки

— Чи змінила нагорода щось у вашому житті?

— Звісно. По-перше, це вплинуло на кар’єрне зростання. Починав я проект майстром з ремонту енергообладнання. Зараз я начальник енергослужби підприємства.
Звичайно, відчуваю і відповідальність за таку нагороду. Не можна оступитися, сказати, що чогось не знаєш або не вмієш. Я дуже пишаюся «Золотою зіркою Метінвесту» і тому прагну покращувати свою роботу. І можливо, в перспективі вдасться отримати ще нагороду.

— Що можете порадити молодим робітникам?

— У мене всього одна порада: не боятися труднощів і братися за складні завдання. Завжди можна впоратися, головне — правильний підхід і команда. Не потрібно боятися труднощів. Якщо чогось не знаєш, задавай питання. Є люди які можуть підказати і направити на правильний шлях. Тільки вперед і ні кроку назад.

Працівник запорізького підприємства реалізував складний проект практично самотужки

— Чи є якісь плани на майбутнє?

— Звичайно, плани є. Є проекти, які ми готуємо на 2021 рік. Вони дуже цікаві, це модернізація основного обладнання. Зараз йде опрацювання проектів. Думаю, все у нас вийде.
Нагадуємо, що з 2014 року на всіх підприємствах Метінвесту «Золоту зірку» отримали 133 працівника. На запорізьких підприємствах відзначили 19 кращих співробітників.

Читайте також: Співробітник запорізького підприємства отримав Золоту зірку за хорошу роботу

Фото автора

Сообщение Запорізький володар «Золотої зірки» поділився секретами успіху появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizkiy-volodar-zolotoyi-zirki-podilivsya-sekretami-uspihu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top