Запорізьким підприємцям розповіли, як отримати державну підтримку

В Запоріжжі обговорили закон «Про державну підтримку суб’єктів господарювання»

В Запоріжжі відбулася зустріч голови Антимонопольного комітету Ольги Піщанської з представниками місцевого самоврядування та бізнесу. На ній обговорили закон про державну підтримку суб’єктів господарювання.

Старух

Голова Запорізької ОДА Олександр Старух зазначив, що дуже важливо інформувати регіональний бізнес щодо отримання ним державної допомоги.

— На місцях дуже потрібна інформація, щоб місцеві суб’єкти господарювання отримали державну допомогу. А кошти громад використовували відповідально та ефективно, — зазначив Олександр Старух.

Голова Антимонопольного комітету України Ольга Піщанська розповіла учасникам заходу про правила отримання державної допомоги. Це повинен бути ефективний внесок у реальні проєкти.

— Ми маємо ще на початку розуміти, що ми бажаємо отримати після того, як ці кошти всі будуть витрачені, як вони будуть використані, які держава має отримати прибутки від цього. Тобто, це не просто виділення коштів, а інвестиція держави в розвиток якогось напрямку, — розповіла Ольга Піщанська.

ОДА зустріч

Серед питань, які обговорили підвищення конкурентності у всіх сферах, правила проведення конкурсів та публічних закупівель. За словами голови Запорізької обласної ради Олени Жук, в нашій області вже є приклади успішних кейсів отримання державної підтримки.

— Ми будемо сповідувати принципи прозорості в роботі з антимонопольним комітетом. Це призведе до того, що ми будемо якнайкраще втілювати принципи конкурентоспроможності. А це означає лише одне: кінцевий бенефіціар цього процесу, тобто рядовий споживач, отримає найкраще за найкращу ціну, — поділилася Олена Жук. — У Запорізькому регіоні вже є позитивні кейси, антимонопольний комітет про це відзначає. Один з таких успішних проєктів — Запорізький аеропорт.

В ході робочої поїздки фахівці Антимонопольного комітету проведуть тренінг для представників громад та бізнесу Запорізької області. На ньому детально пояснять механізми отримання державної допомоги, а також розберуть спірні ситуації та нададуть роз’яснення.

Читайте також: Ділянку головної магістралі Запорізької області турецька компанія відремонтувала достроково — фото

Фото: прес-служба Запорізької ОДА

Сообщение Запорізьким підприємцям розповіли, як отримати державну підтримку появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizkim-pidpriyemtsyam-rozpovili-yak-otrimati-derzhavnu-pidtrimku

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top