Запорізький Металург переміг в Кривому Розі

З початку матчу ініціатива була за футболістами «Гірника». Вже на 11 хвилині криворіжці відкрили рахунок в матчі. Євген Кателин заробив в штрафній супротивника пенальті, який успішно реалізував Сергій Гвоздевич. Через невдоволення фанатів «Металурга», яке вони висловлювали досить агресивно, арбітр перервав матч.

Переломний момент в грі настав у середині першого тайму. Богдан Сокол за дві хвилини двічі порушив правила, за що отримав дві жовті картки, після чого його видалили з поля. З того часу гравці «Гірника» перейшли в оборону. Зберегти рахунок вдалося практично до кінця першого тайму. Однак на першій доданій хвилині через неточну передачі від Дмитра Нерубенко, м’яч вдалося перехопити противнику Олексію Разуваєву, який і забив гол. На перерву команди пішли з рівним рахунком — 1: 1.

Другий тайм почався з чергового м’яча в ворота «Гірника». Вже на 46-й хвилині Дмитро Олійник пройшов до штрафної криворіжців і успішно завершив атаку — 1:2 на користь «Металурга». А остаточний рахунок в матчі на 55-й хвилині встановив Олександр Зейналов — 1:3.