Запорізькій обласній клінічній лікарні — 70 років

Запорізькій обласній клінічній лікарні - 70 років

Запорізьку обласну клінічну лікарню було створено за наказом Запорізького обласного відділу охорони здоров’я у 1948 році. Тоді вона була розрахована на 150 ліжок. У п’яти відділеннях працювали 136 співробітників.

Сьогодні в лікарні працює 50 структурних підрозділів на 800 ліжок, де щорічно отримують допомогу близько 145 тисяч жителів регіону. На базі лікарні засновані науково-практичні центри, передовий досвід яких став гордістю запорізької медицини. Успіхи кардіохірургів, трансплантологів, судинних хірургів, офтальмологів прославили лікарню на усю Україну. Вона першою підтвердила статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта», і першою впровадила сучасну систему сервісу. І має сертифікат Міжнародного стандарту якості та вищу акредитаційну категорію.

Сьогодні з нагоди ювілею колектив лікарні підбив підсумки багаторічної роботи та приймав вітання. Заслуги колективу лікарні відзначили почесними нагородами Президента, Кабінету Міністрів України і обласної влади. Професор Сергій Грищенко працює на базі лікарні вже 40 років. Він — один з тих, хто отримав почесне звання заслуженого діяча науки і техніки.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zaporizkij-oblasnij-klinichnij-likarni-70-rokiv/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top