Запорізьку АЕС перевели на мінімальний рівень потужності

Запорізька АЕС продовжує працювати в енергосистемі України

Через пошкодження високовольтної лінії 330 кВ у південному регіоні України ЗАЕС для забезпечення стійкої роботи енергосистеми перевели на рівень потужності, за якого забезпечується тільки живлення власних потреб.

Екологічний, протипожежний та радіаційний стан на території промислового майданчика Запорізької АЕС і в санітарно-захисній зоні – в межах норми.

Радіаційний фон на проммайданчику становить 11 мікрорентген за годину, в санітарно-захисній зоні – 8–12 мкР за годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування Запорізької атомної електростанції.

Про це повідомляє телеграм-канал «Енергоатом».

Нагадаємо,  з початку березня стратегічне місто Енергодар Запорізької області, де розташована найбільша у Європі атомна електростанція, окуповане російськими військами. ЗАЕС також захопили окупанти. Але всі енергоблоки ЗАЕС обслуговуються українським персоналом.

Як писала «Індустріалка», Володимир Зеленський відзначив професіоналізм команди Запорізької АЕС.

Зазначимо, російські війська продовжують спроби просунутись на схід від Гуляйполя та заволодіти Великою Новосілкою і покращити тактичне положення своєї армії в напрямку Запоріжжя.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Читайте також: У Запоріжжі службових собак вчили по унікальній програмі

Сообщение Запорізьку АЕС перевели на мінімальний рівень потужності появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizku-aes-pereveli-na-minimalniy-riven-potuzhnosti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top