Запорожець встановив прапор на Говерлі на честь друга, який загинув в авіакатастрофі

Чоловік був другом Євгена Скоробагатька, який загинув в авіакатастрофі під Чугуєвом, і який мріяв взійти на Говерлу.

Про це Євген Покопцев розповів на свої сторінці в соцмережах:

Женька, вже півроку тебе немає поруч з нами. Твоя душа так і залишилася у вічному польоті. Біль після тієї страшної трагедії в небі не вщухає і залишається разом з нами на все життя.
Пам’ятаєш, ми мріяли з тобою поїхати на Західну, піднятися на Говерлу і звідти подивитися на нашу рідну Україну. Подивитися на її поля, ліси й ріки, на наші рідні небеса, які охороняють сміливі та відважні, такі, яким був ти, такі, яким ти збирався стати.
Заради тебе, заради всіх наших хлопців, чий життєвий шлях і політ був перерваний у вересні минулого року, заради наших з тобою рідних і близьких, з тобою в душі я йду зараз на Говерлу. Як ми і хотіли з тобою, несу наш рідний український прапор. Ти завжди з нами разом, ти в наших душах і серцях.
Всім хлопцям вічного польоту, які так і залишилися в нашому небі гордими, волелюбними, нескореними соколами я присвячую цей похід на найвищу точку нашої країни. Спочивайте з миром. Пам’ятаємо, пишаємося, сумуємо!

Нагадаємо, 25 вересня 2020 року поблизу Чугуєва Харківської області сталася авіакатастрофа. Військовий літак АН-26 ЗСУ, на борту якого знаходилося 27 людей, серед яких 20 студентів, розбився. Загинуло 26 чоловік. Серед них двоє наших земляків — мелітополець Олександр Скочков (син загиблого під Луганського штурмана Іл-76) та житель села Терпіння Мелітопольського району Євген Скоробагатько.

Читайте також: Слідство розглядає три версії вбивства заступника голови ОТГ на Запоріжжі

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporozhets-vstanovyv-prapor-na-hoverli-na-chest-druha-iakyy-zahynuv-v-aviakatastrofi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top