Запорожская школа участвует во всеукраинском спортивном челлендже — видео

Ученики запорожской школы участвуют в спортивном челендже

В Запорожской специализированной школе № 100 перемены у учеников проходят в необычном формате.  На переменах дети делают зарядку и танцуют.

Зарядка для всех: запорожская школа участвует во всеукраинском спортивном челедже

Идея принадлежит ученическому самоуправлению, еще несколько лет назад они предложили проводить веселые перемены для младших школьников.

Зарядка для всех: запорожская школа участвует во всеукраинском спортивном челедже

А сейчас школа принимает участие во всеукраинском проекте «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів».  Цель проекта способствовать сознательному отношению школьников к собственному здоровью.

Зарядка для всех: запорожская школа участвует во всеукраинском спортивном челедже

— У проєкті «Healthy Schools» ми беремо участь вже в друге. Цього року організатори  запропонували три челенджі: фізична культура, ментальне здоров’я та здорове харчування. Ми  беремо участь у першому челенджі, бо вже маємо досвід проведення руханок.  Ми отримали завдання та почали проводити руханки не тільки на перервах, а й на уроках фізичної культури. Дуже цікаво, що до цього підключилися  не тільки діти, а й вчителі і батьки, —  рассказывает директор Запорожской специализированной школы № 100 Сергей Доновский. —  Нові руханки діти вивчають разом. Їм це дуже подобається. Такі активності  допомагають наголосити дітям на тому, що потрібно турбуватися про своє здоровя,  бо якщо ти сам не будеш цього робити, ніхто інших за тебе цього не зробить.

директор Запорожской специализированной школы № 100 Сергей Доновский

Ученики говорят, что с радостью участвуют в челендже проекта «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів», потому что танцы и зарядка в стенах родной школы  давно стали для них привычным и любимым занятием.


— Це дуже весело, ми заряджаємось позитивом. За завданням проєкту «Healthy Schools» потрібно було  вигадати ранкову руханку, тож ми вивчили новий танок з дітьми. Це було не складно,  у танці прості рухи.  Іноді ми влаштовуємо тематичні танці, наприклад,  у піжамах, — рассказывает  ученица 10-Б класса Запорожской специализированной школы № 100, президент школы Руслана Пестрецова. — Нам дуже подобається роботи руханки,  танцювати.  На уроках буває складно і іноді сумно, а  танці відволікають, дають змогу відпочити, зарядитися позитивом,  налаштуватися на роботу. Це дуже корисно для всіх учнів, нам це дуже подобається.

ученица 10-Б класса Запорожской специализированной школы № 100, президент школы Руслана Пестрецова

-Нам дуже подобається, дітям також. Ми хочемо залучити якомога більше учнів, батьків, вчителів до цього. Завдяки  цим руханкам ми зближуємося, стаємо однією командою. Старші школярі спілкуються з молодшими. Ми не сидимо на перервах в телефонах, а рухаємося, танцюємо, це цікаво, —  отметила ученица 10-А класса Запорожской специализированной школы № 100 Дарья Королец.

10-А класса Запорожской специализированной школы № 100 Дарья Королец

Участники челенджа также нарисовали специальный плакат и повесили его в фойе школы. Каждый может оставить на нем свое предложение для  пополнения плейлиста для зарядки и танцев.

Зарядка для всех: запорожская школа участвует во всеукраинском спортивном челедже

Челендж  так полюбился  школе № 100, что учебное заведение придумало свой собственный конкурс  «Сімейна фанова руханка».  Ученики вместе с родителями не только придумывают свою зарядку, но и снимают ее на видео. Каждая семья подходит к съемках творчески. Например, такое видео сняла семья ученицы школы № 100 Виктории Посовестюк.

Читайте также: У запорізьких школах з’явилися інтерактивні зелені куточки

Фото автора, Запорожская специализировання школа № 100

Видео предоставлено Запорожской специализированной школой № 100.

Сообщение Запорожская школа участвует во всеукраинском спортивном челлендже — видео появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaryadka-dlya-vseh-zaporozhskaya-shkola-uchastvuet-vo-vseukrainskom-sportivnom-chellendzhe-video

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top