Запорожский полумарафон — бежали даже звезды

Одним из участников  2nd Zaporizhstal Half Marathon стала известная телеведущая Маричка Падалко

В  масштабном  2nd Zaporizhstal Half Marathon принимали участие и известные люди. Среди них мастер спорта по триатлону Александра Гришина, мастер спорта и рекордсменка Украины среди молодежи по полумарафону Александра Азарова, чемпион Украины по метанию копья Слава Кулаковский. Но, пожалуй, самым медийным лицом стала известная телеведущая Маричка Падалко.

Впечатлениями от полумарафона Маричка Падалко поделилась на своей странице в Инстаграм:  «Запоріжжя — наш найкращий старт за останні два роки і найкраще організований біговий захід серед тих, на які ми їздили — найкрасивіший маршрут і найбільше підтримки уздовж усієї дистанції. За весь час ми не побачили жодного невдоволеного обличчя.

Водії, в яких виявився День автомобіліста, нам махали і сигналили на підтримку, люди впізнавали і вітали навіть з висоти шляхопроводів, під якими ми пробігали. Я уявляла Запоріжжя суворим, індустріальним і закритим, а воно виявилося з такими краєвидами! Організатори проклали маршрут по Дніпрогесу, через Хортицю, де дихалося одразу легше, далі мальовничою набережною Дніпра і монументальними центральними кварталами.

Щодо самого забігу, то «київські» помилки були виправлені: не летіла зі старту, берегла сили на довгий підйом на 17-19 кілометрі, яким нас лякали ті, хто біг минулого року. Він виявився не таким страшним, зате кінцівка — вниз по схилу. Там ми і нагнали на наш особистий рекорд 1:54:52. Два роки ми не могли вибігти з 1:57… Супер фініш бігового сезону!»

View this post on Instagram

Запоріжжя — наш найкращий старт за останні два роки і найкраще організований біговий захід серед тих, на які ми їздили — найкрасивіший маршрут і найбільше підтримки уздовж усієї дистанції. За весь час ми не побачили жодного (!) невдоволеного обличчя. Водії, в яких виявився День автомобіліста, нам махали і сигналили на підтримку, люди впізнавали і вітали навіть з висоти шляхопроводів, під якими ми пробігали, і просто стільки людей вийшли на вулиці уздовж траси, що біглося дуже легко. Я уявляла Запоріжжя суворим, індустріальним і закритим, а воно виявилося з такими краєвидами! Організатори проклали маршрут по Дніпрогесу, через Хортицю, де дихалося одразу легше, далі мальовничою набережною Дніпра і монументальними центральними кварталами! Щодо самого забігу, то «київські» помилки були виправлені: не летіла зі старту, берегла сили на довгий підйом на 17-19 кілометрі, яким нас з @iegorsoboliev лякали ті, хто біг минулого року. Він виявився не таким страшним, зате кінцівка — вниз по схилу. Там ми і нагнали на наш особистий рекорд 1:54:52. Два роки ми не могли вибігти з 1:57… Супер фініш бігового сезону!!! #zaporizhstalhalfmarathon

A post shared by Марічка Падалко (@marichkapadalko) on Oct 28, 2018 at 4:38am PDT

Читайте также: В Запорожье бегали зомби и заключенная

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zphalfmarathon/zaporozhskiy-polumarafon-bezhali-dazhe-zvezdyi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top