Запорожцев приглашают составить интерактивную карту деревьев

Завтра, 24 октября, в Запорожье представят проект на основе открытых данных — карта деревьев. Этот проект уже успешно работает в Кропивницком.

Об этом 061 стало известно из анонса мероприятия.

Запорожцев приглашают на презентацию в 17:00 в кофейню «EVERGREEN espresso » brew bar» (Соборный, 192).

«Активні жителі міста зустрінуться для обговорення, планування розробки та реалізації відкритої інтерактивної карти дерев м.Запоріжжя.
Ми запрошуємо до діалогу небайдужих мешканців, готових взяти участь у проекті, представників профільних департаментів та комунальних підприємств міської ради, спеціалістів з ландшафту та IT-спеціалістів, які хочуть перетворити м.Запоріжжя на зелену столицю країни.

В зустрічі візьмут участь представники Одеси та Кропівницького, міст, де вже реалізуються подібні проекти відкритих карт дерев.

Зустріч-круглий стіл відбудеться за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (Berlin) з використанням ресурсів Міністерства Закордонних Справ Німеччини в рамках проекту «Подолання кризи та розбудова України – Час діяти!», який реалізує ГО «Регіональне об’єднання молоді».

Участь безкоштовна, але з попередньою реєстрацією ТУТ.

Порядок денний
17.00 -17.15 Реєстрація учасників.
17.15 — 17.20 Вступне слово організаторів заходу.
17.20 — 17.50 
17.50 — 18.00
Презентація проект на основі відкритих даних про озеленення в Україні ‘Зелений Кропивницький”. (Богдан Тишкевич, ГО «Агенція журналістики даних» (проект TAPAS (Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах) м.Київ).Питання-відповіді.

Источник: https://www.061.ua/news/2193820/zaporozcev-priglasaut-sostavit-interaktivnuu-kartu-derevev

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top