Земельні війни: мешканці селища на Запоріжжі не можуть отримати ділянки

Жителі громади вже кілька років не можуть отримати до двох гектарів землі для ведення особистого господарства. Надія отримати омріяні ділянки у людей з’явилася, коли у власність громади перейшла державна земля. На 130 гектар землі назбиралося більше 250 охочих. І людям запропонували ділянки усього від 20 до 40 соток, а якщо це не влаштовує – чули традиційне «вільних ділянок немає». Такий варіант обурив місцевих мешканців. Адже, за їх словами, для агропідприємств землі знаходяться завжди, і значно більшої площі.

У земельній черзі у Воскресенській громаді – більше 300 селян. Виходом з ситуації для них може стати розподілення земель, що наразі в оренді у агрофірми, між тими, хто претендує на ділянки. Зустріч з агробізнесом влада громади пообіцяла організувати найближчими днями.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zemelni-vijni-meshkanci-selishha-na-zaporizhzhi-ne-mozhut-otrimati-diljanki/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=zemelni-vijni-meshkanci-selishha-na-zaporizhzhi-ne-mozhut-otrimati-diljanki

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top