Жителі Запоріжжя та переселенці отримують продуктові ваучери та набори

Ваучери Сільпо та продуктові набори можуть отримати певні категорії громадян

Як розповів «Індустріалці» командир Загону швидкого реагування Товариства Червоного Хреста у Запорізькій області Віталій Цибарєв, наразі в області працюють дві програми для підтримки певних категорій запоріжців та внутрішньо переміщених осіб.

 видача наборів

Перша програма — це видача ваучерів Сільпо на кожного члена родини на суму 2200 гривень. На цю суму можна придбати продукти в магазинах Сільпо.

Ваучери видаються за адресою пр. Маяковського, 14. На ваучерну підтримку мають право сім’ї з дитиною (дітьми) до 16 років; багатодітні родини (троє та більше дітей до 18 років); сім’ї з інвалідом дитинства, люди віком 70 і старше; вагітні та люди з інвалідністю 1,2 групи. Ваучери видаються на кожного члена родини.

Цибарєв

З 14 квітня ваучери Сільпо отримали, за інформацією Віталія Цибарєва, понад 10000 осіб.

— На Поштовій, де знаходиться офіс обласної організації ТЧХУ, видається допомога продуктовими наборами, — розповідає командир Загону швидкого реагування Товариства Червоного Хреста у Запорізькій області. — Продуктові набори різні, в залежності від отримувачів. Зрозуміло, що для багатодітної родини він буде більше, ніж на одну персону.

Цибарєв Віталій

В продуктових наборах, зокрема, є макарони чи крупи, печиво, кілька видів консервів.

— Приходять фури з різними продуктами, тому сьогодні кладемо в пакети макарони, завтра — крупи, — розповідає Віталій. — Якщо в родині є маленькі діти, то при пред’явленні відповідних документів по запиту видаємо памперси та дитяче харчування. Продуктових наборів видаємо щодня від 200 до 300.

продуктовий набір

Видачу наборів на Поштовій, 4А розпочинають о 9 годині, але люди приходять до офісу обласної організації ТЧХУ ще години з 6-ї. Закінчується видача о 14-й годині.

Для отримання продуктового набору треба представити оригінал документа, який підтверджує статус особи. Дані вносяться у відомості, людина розписується за отримання пакету з продуктами.

продуктовий набір

На його отримання мають право такі категорії:

Населення Запоріжжя

особи з інвалідністю;
багатодітні родини;
матері-одиначки та опікуни;
пенсіонери за віком (з пенсією менше 3000 гривень, при наявності довідки-підтвердження)

Внутрішньо переміщені особи (за наявності довідки ВПО)

особи з інвалідністю 3-ї групи (особи з інвалідністю 1,2 групи оформлюють ваучерну підтримку в офісі на пр. Маяковського, 14);
особи від 55 до 69 років (особи віком 70 і старше оформлюють ваучерну підтримку в офісі на пр. Маяковського, 14).

Фото Олександра Прилепи

Читайте також:  Пізно вночі до Запоріжжя прибула ще одна гуманітаврна колона

Сообщение Жителі Запоріжжя та переселенці отримують продуктові ваучери та набори появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zhiteli-zaporizhzhya-ta-pereselentsi-otrimuyut-produktovi-vaucheri-ta-nabori

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top