ЗСУ відвойовує села на Харківщині, а окупант нарощує сили на Запорізькому напрямку: як змінюється хід війни

Плани міняються? Окупант стягує важку артилерію на північ Кримського півострова, метушиться на Запоріжжі і отримує ляпаса від Збройних Сил на Харківщині — там звільнили ще 4 населених пункти, з яких обстрілювали Харків.

Більша частина усього війська росії сконцентровані на Донецькому та Ізюмському напрямках. Для виконання військових задач відведені два тижні, розкриває плани наш військовий експерт. І хай якою ціною — кремль вимагає їх виконати.

На допомогу 13-тьом батальйонних тактичних груп, що дислокуються під Запоріжжям, рашисти відправили частину військ із Маріуполя. Із Криму підвозять боєприпаси, засоби протиповітряної оборони і артилерію. Щоденно масованим обстрілам з градів, артилерії та авіації піддаються містечка Оріхів та Гуляйполе. З батьківщини Махна — наказ усім евакуюватись 10 травня дав міський голова.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zsu-vidvojovuie-sela-na-harkivshhini-okupant-naroshhuie-sili-na-zaporizkomu-naprjamku-jak-zminjuietsja-hid-vijni/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=zsu-vidvojovuie-sela-na-harkivshhini-okupant-naroshhuie-sili-na-zaporizkomu-naprjamku-jak-zminjuietsja-hid-vijni

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top