Звалище відходів в Комишувасі: у Запорізькій ОДА не знайшли відхилень

У Запорізькій області на території Комишуваської територіальної громади з’явилося звалище відходів. Земельна ділянка виявилася забрудненою відходами. Виявлені люмінесцентні лампи та металеві бочки з речовинами.

Не зважаючи на скарги людей, у Запорізькій облдержадміністрації заявляють, що не знайшли ніяких відхилень через це звалище відходів.

Як йшла мова під час наради в ОДА, на основі проведених досліджень Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України поінформував, що на зазначначеній ділянці відхилення від норм ДСП не виявлено. Гігієнічні нормативи вмісту забруднюючих речовин в атмосферному повітрі, зразки грунту та гама фон в нормі. Не відповідають вимогам тільки зразки води з річки Конка, проте забруднення не пов’язано з розміщеними відходами.

Члени наради ухвалили низку рішень, зокрема, продовжити моніторинг стану навколишнього природного середовища; в рамках слідчих дій прискорити виконання заходів з визначення остаточного складу відходів; вжити заходів щодо розрахунку збитків за забруднення та засмічення земельної ділянки, повідомляє Департамент культури та інформаційної політики облдержадміністрації.

Источник: https://forpost.media/novosti/zvalyshche-vidkhodiv-v-komyshuvasi-u-zaporizkiy-oda-ne-znayshly-vidkhylen.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top