З’явилося відео реконструкції центрального парку в Запоріжжі

Наразі у центральному міському парку Запоріжжя відбувається реконструкція. У парку «Дубовий гай» змінюють плитку на алеях, тротуарах, також оновлюють вхідну арку.

Про це розповів заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, член політичної партії «Європейська Солідарність» Олександр Константинов.

—          Прагнемо, щоб місто розвивалось, щоб мешканцям та гостям було комфортно в Запоріжжі. Мою ініціативу почати наводити порядок в Дубовому гаю підтримали депутати міської ради й сьогодні тривають роботи по оздобленню центральних алей та вхідної зони з вул Глісерної. Також корегуємо проєкт реконструкції решти парку, розповів Олександр Константинов.

Відео за посиланням.

Раніше запланований проєкт реконструкції загальною вартістю понад 380 млн грн, представлений ще у 2019 році, планують скоригувати. Відповідно до основних архітектурно-планувальних вимог проєктування, реконструкцію парку буде розбито на 4 черги. За цей час у «Дубовці» має з’явитися система каналізації та водопроводу, оновлено електроосвітлення, ігрові та танцювальні майданчики тощо.

Читайте також: У «Дубовому гаю» з’явиться сучасний стадіон

ЖОДНОГО СПАМУ, ЛИШЕ НАЙЦІКАВІШЕ ДЛЯ ВАС У НАШОМУ TELEGRAM КАНАЛІ HTTPS://T.ME/FORPOST_ZP. ОБІЦЯЄМО)

Источник: https://forpost.media/novosti/z-iavylosia-video-rekonstruktsii-tsentralnoho-parku-v-zaporizhzhi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top